Przejdź do treści

Sauna Mocy

Strona główna » Blog » Sauna mobilna na imprezę firmową? Czemu nie!

Sauna mobilna na imprezę firmową? Czemu nie!

Organizujesz imprezę firmową? Pracujesz jako event manager i poszukujesz sauny mobilnej? Chcesz aby na Twoją imprezę firmową przyjechała mobilna sauna?

Dlaczego warto wynająć saunę mobilna na imprezę firmową? Jeśli organizujesz event nad jeziorem czy to w karczmie / gospodzie w pobliżu rzeki lub lasów, to sauna mobilna będzie doskonałym dodatkiem do imprezy. W niej Twoi pracownicy będą mogli się zrelaksować i odprężyć. Sauna zwiększa odporność na stres, a także go niweluje. Pracownicy na pewno docenią to i z wielką chęcią wieczorem wskoczą do sauny na parę seansów.

Sauna na imprezę firmową

Świetnie trafiłeś/aś. Nasza sauna mobilna Sauna Mocy dojedzie w każde miejsce! Dzięki nam Twoi goście lub pracownicy będą mogli odprężyć się w saunie i wspólnie relaksować się w cieple. Nasza sauna mobilna jest opalana drewnem więc nie musisz martwić się o dostęp do prądu czy podłączenie pod siłę. Przyjeżdżamy, wstawiamy i rozpalamy a po niecałej godzinie nasza sauna jest gotowa do użytkowania.

Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów co sprawia, że jest bardzo ekonomiczna i wydajna. Bardzo długo utrzymuje ciepło, przez co seanse w saunie mogą trwać do późnej nocy. Jeśli organizujesz imprezę firmową to zgłoś się do nas i wybierz najlepszą dla siebie opcje. Możesz wynająć saunę mobilną na imprezę firmową, my ją dowieziemy i rozpalimy po czym zabierzemy po określonym czasie. Możesz również zamówić u nas pełny komplet usług. Przywieziemy saunę mobilną na event firmowy i będziemy do Twojej dyspozycji. Rozpalimy saunę i będziemy czuwać nad bezpieczeństwem użytkowników. Możemy również opowiedzieć trochę o historii sauny, zapoznać z olejkami i aromaterapią. Jeśli będzie potrzeba to będziemy dokładać do sauny więcej drewna.

Nasza sauna mobilna osiąga temperaturę do 110 stopni. Zazwyczaj rozpalamy saunę do ok. 80 stopni. Jest to najbardziej optymalna temperatura, która sprawia że seanse w saunie są przyjemne, a człowiek nie męczy się od gorąca. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się wszystkiego co potrzebujesz aby wynająć saunę mobilną na imprezę firmową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *