Przejdź do treści

Mobilna Sauna

Strona główna » Sauna nad Zegrzem

Sauna nad Zegrzem

Szukasz Sauny nad Zegrzem. W takim razie jesteś w świetnym miejscu. Nasza baza wypadowa z saunami mobilnymi znajduje się zaledwie 2 kilometry od jeziora Zegrzyńskiego. Tak więc w każdej chwili możesz przyjechać po naszą saunę mobilną nad Zegrzem i zabrać ją w dowolne miejsce lub saunować na miejscu ze znajomi. Dokładnie tak! Z naszej sauny mobilnej możesz korzystać również na miejscu.

Sauna dla morsów nad jeziorem Zegrzyńskim

Saunowanie nad Zegrzem jest bardzo popularne wśród morsów. Jeśli morsujesz to z pewnością wiesz jak cudownie jest wejść do rozgrzanej sauny po minutach spędzonych w lodowatej wodzie. Szybki skok do zimnej wody, po czym do ciepłej sauny ustawionej tuż przy tafli jeziora Zegrzyńskiego. Tak więc jeśli jesteś morsem i potrzebujesz abyśmy dostarczyli Ci saunę nad Zegrze to koniecznie daj znać. Wypożyczamy sauny mobilne zarówno na godziny jak i dobę lub weekend. Możesz również wpaść ze znajomi do naszej bazy wypadowej i posaunować parę godzin na naszym terenie. Jest to idealna opcja dla osób, które nie chcą wozić ze sobą sauny mobilnej.

Event saunowy nad Zegrzem

Sauna nad Zegrzem sprawdzi się także podczas przeróżnych eventów, koncertów czy dla miejsc agroturystyki. Taka sauna będzie stanowiła doskonały dodatek dla klientów, którzy z pewnością docenią możliwość odbycia seansu w saunie tuż nad jeziorem Zegrzyńskim. Nasze sauny mobilne mieszczą od sześciu do ośmiu osób, dzięki czemu podczas organizacji eventów może wejść naraz kilka osób. Jeśli potrzebujesz opiekuna do sauny nad Zegrzem to również mamy taką opcję w ofercie. Podczas naszej opieki nad sauną doradzimy jakich olejki wybrać,  będziemy dokładać do pieca i możesz nawet skorzystać z seansu Sauna Mistrza.

Sauna dla agroturystyki nad Zegrzem

Jak już wspominałem, jeśli prowadzisz agroturystykę nad Zegrzem i chcesz urozmaicić pobyt swoim gościom bez wielkich inwestycji to zadzwoń do nas. Twoi klienci będą ucieszeni jeśli będą mogli podczas pobytu w Twojej agroturystyce skorzystać z sauny z drobną opłatą. Możesz wynająć u nas saunę mobilną na dobę, weekend lub cały miesiąc. Świetna sprawa czyż nie? Dodatkowo jeśli potrzebujesz fachowej pomocy sauna mistrza to daj znać. Wynajmując na dłuższy okres czasu otrzymasz od nas opiekę nad sauną. Będziemy ją sprawdzać i pomagać w nagłych przypadkach.

Wynajmij saunę mobilną nad Zegrzem już teraz.