Sauna ogrodowa to doskonała forma spędzania czasu. Zajmujemy się sprzedażą saun ogrodowych oferując pełną możliwość personalizacji i atrakcyjną cenę.

Zacznijmy od początku. Dlaczego warto w ogóle zakupić saunę ogrodową. Regularne korzystanie z sauny niesie ze sobą ogromne korzyści prozdrowotne. Między innymi obniża poziom stresu i kortyzolu, ujędrnia skórę czy hartuje organizm. Podczas pobytu w saunie ogrodowej Twój organizm pozbywa się toksyn.

Czyli podsumowując. Co daje saunowanie?

  • redukuje stres i zmęczenie.
  • poprawia odporność organizmu.
  • ujędrnia skórę i poprawia jej koloryt.
  • zwiększa wydolność organizmu.
  • łagodzi dolegliwości bólowe stawów.

sauna ogrodowa dwór

Sauna ogrodowa – dlaczego warto

Aby skorzystać z sauny należy udać się do SPA lub na basen. W pierwszym przypadku wizyta w SPA często wiąże się z dużymi kosztami zarówno wstępu jak i transportu. Na basenowej saunie z kolei nie można używać olejków i często jest bardzo tłoczno.

Coraz większa część osób decyduje się na zakup sauny ogrodowej na własne podwórko. Wyobraź sobie swoje własne prywatne SPA, z którego korzystasz na własnych zasadach. Sauna Mocy zajmuje się nie tylko wynajem saun ale i sprzedażą saun ogrodowych.

Sprzedaż sauny ogrodowej

Oferujemy szeroki wybór personalizacji. Zamawiając u nas saunę ogrodową możesz wybrać kształt i wielkość sauny. Zazwyczaj sauna ogrodowa mieści od 8 – 10 osób. Nie problemem jest zbudowanie większej sauny na większą ilość osób. Przy wyborze wielkości zastanów się nad kształtem sauny ogrodowej. Czy ma być to beczka, prostokąt lub domek. Zdecyduj czy chciałbyś mieć dodatkowy przedsionek czy wystarczą Ci ławeczki przed sauną. Nie zapominajmy o doświetleniu wnętrza sauny, aby nie czuć się klaustrofobicznie. Tutaj świetnie się sprawdzą panoramiczne okna wykonane ze szkła hartowanego.

sauna ogrodowa sprzedaz

Teraz pora na piec w Twojej saunie ogrodowej. Wolisz opalanie drewnem czy elektrycznym. A może i piec elektryczny i opalany drewnem? Wszystko da się zrobić. Elektryczny piec w saunie pozwoli Ci szybciej i łatwiej nagrzać pomieszczenie. Natomiast piec opalany drewnem daje zupełnie inne odczucia i klimat podczas seansu w saunie.

Każdą saunę ogrodową możemy również dopieścić dodatkami. Świetnym wyborem są LEDy RGB, które sprawiają że seans zyskuje zupełnie nowe wrażenia. Do sauny będziesz również potrzebował akcesoriów takich jak ceber, termometr czy hydrometr do sprawdzania wilgotności. Wszystko zostanie dostarczone razem z sauną. W saunie ogrodowej montujemy także nagłośnienie, które bezprzewodowo łączy się z Twoim telefonem, a także oświetlenie na fotokomórkę lub/i pod prąd.

sauna ogrodowa sprzedaz

Kupując u nas saunę ogrodową dowozimy ją w każde miejsce w Polsce. Po zamontowaniu w wyznaczonym miejscu zostajesz przeszkolony z użytkowania sauny i dobrych praktyk i gotowe. Teraz możesz już testować i relaksować się w swojej saunie ogrodowej.

sauna ogrodowa wnetrze

Wycena sauny ogrodowej

Wypełnij poniższy formularz, a Tobie prześlemy natychmiast wycenę na zakup sauny ogrodowej z dokładną specyfikacją.