Przejdź do treści

Mobilna Sauna

Odnajdź spokój w naszej Mobilnej Saunie

Wynajmij naszą mobilna saunę i postaw ją u siebie na podwórku lub zamów w wyznaczone miejsce. Ciesz się swoim prywatnym SPA z najbliższymi.

O nas

Zajmujemy się wynajem sauny mobilnej dla osób prywatnych i hoteli

Wyobraź sobie, że możesz mieć korzystać z sauny w miejscu, którym tylko chcesz. Brzmi świetnie? Dzięki naszym saunom mobilnym. Odmienisz swój ogródek lub agroturystykę w prawdziwą strefę SPA. Posiadamy sauny mobilne, które dostarczamy na terenie województwa Mazowieckiego i całej Polski. Nasze sauny są opalane drewnem i mieszczą około 6-8 osób. Zamontowane na przyczepie pozwalają dotrzeć w wyznaczone przez Ciebie miejsce. 

Jako saunamasterzy przestrzegamy wszystkich zasad higieny, doradzamy w wyborze olejków i szkolimy z obsługi pieca, tak aby każde korzystanie z sauny było bezpieczne i w pełni zdrowe. 

Dlaczego warto skorzystać z naszej mobilnej sauny?

Bezpieczna

Robimy wszystko, aby nasze sauny mobilne były bezpiecznie. Przed wynajęciem szkolimy osoby i wyjaśniamy jak co działa, dzięki czemu Twoje seanse w saunie będą w pełni pod kontrolą. Sauny są także dezynfekowane.

Prywatna

Wynajmując mobilną saunę, korzystasz tylko Ty i Twoi bliscy. Organizujesz wieczór kawalerski/panieński czy imprezę urodzinową? Dostarczymy Ci saune, która będzie super dodatkiem.

W dowolnych miejscu

Obsługujemy całe województwo mazowieckie. Nieważne czy potrzebujesz saunę na swoje podwórko, pole kempingowe czy hotel. Przywieziemy Ci saunę i przeszkolimy Cię z obsługi

Dlaczego wynająć naszą saune?

Spa na własnym ogródku nigdy nie było prostsze

Już teraz możesz przekształcić swoje podwórko w strefę spa. Dzięki naszej mobilnej saunie, będziesz mógł się rozkoszować błogim ciepłem razem ze swoimi bliskimi. Oferujemy wynajem mobilnej sauny na dobę, weekendy czy dla hoteli lub agroturystki. Nasze mobilne sauny będą doskonałym pomysłem również na pole kempingowe czy jako dodatek do Airbnb. 

Wynajmujemy saunę mobilną na dobę, weekend lub na wynajem długoterminowy. Dowieziemy w wybrane miejsce i przeszkolimy z obsługi sauny. Możesz również sam odebrać saunę z okolic jeziora Zegrzyńskiego. Jeśli prowadzisz agroturystykę lub hotel to specjalnie dla Ciebie przygotujemy ciekawą ofertę, a sauna wpłynie korzystnie na atrakcyjność Twojego miejsca.

Nasz blog

Podstawowe zasady saunowania w saunie mobilnej

Podstawowe zasady saunowania w saunie mobilnej

Korzystanie z sauny ma bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie. Jednak, aby kąpiel saunowa przyniosła maksymalne korzyści należy stosować się do zasad poprawnego saunowania. Mimo, że sauna mobilna nie wiele różni się od zwykłej sauny to warto pamiętać o kilku sprawach.

Dlaczego warto wynająć saunę mobilną Sauna Mocy?

Dlaczego warto wynająć saunę mobilną Sauna Mocy?

Uwielbiasz saunę, ale nie jesteś zdecydowany/a na saunę mobilną? Miałeś złe doświadczenia z wynajmem sauny mobilnej albo była za mała temperatura? Sprawdź dlaczego warto wynająć naszą saunę

Saunowanie na wydarzeniu „Ziołowa Noc Letnia” w Dynioland Wieliszew

Saunowanie na wydarzeniu „Ziołowa Noc Letnia” w Dynioland Wieliszew

W miniony weekend w sobotę spędziliśmy czas na saunowaniu na wydarzeniu na Farmie Dynioland w Wieliszewie podczas wydarzenia „Ziołowa Noc Letnia”, poniżej kilka ujęć z drona.

Skontaktuj się z nami