Przejdź do treści

Mobilna Sauna

Zacznij współpracę z nami

Jesteśmy pasjonatami zdrowego stylu życia i saunowania. W swojej ofercie posiadamy 2 sauny mobilne, mieszkamy w okolicach Jeziora Zegrzyńskiego w gminie Radzymin. Rozwijamy naszą flotę i ofertę, dlatego jeśli widzisz potencjał do wspólnych działań, napisz do nas! 

Chętnie porozmawiamy na temat współpracy, jesteśmy otwarci na pomysły – nawet te szalone! 

Na ten moment wyróżniamy poszczególne kategorie współpracy i opisaliśmy je na osobnych zakładkach:

mobilna sauna013
saunamocy wynajem mobilnej sauny (3)
stones-3184610_1920

Jeśli dysponujesz ciekawym miejscem na wypoczynek, czy to domek, agroturystyka, glamping, pole kempingowe czy inne, możesz dodać do swojej oferty i atrakcji naszą mobilną saunę. Wiemy, że sauna to spora inwestycja dla takiego obiektu, tym bardziej na początku, kiedy wydatków jest wiele. Z drugiej strony sauna to atrakcyjny dodatek i plus dla wynajmujących. Dlatego teraz, jeśli Twoi goście zapragną sauny, możesz skierować ich do nas, a my dostarczymy ją na Twój teren. 

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz korzystać z noclegu i wynająć naszą saunę, zerknij na zakładkę „miejsca”, tam stworzyliśmy listę polecanych przez nas obiektów!

Jeśli tworzysz i sprzedajesz produkty wspomagające saunowanie, jak kosmetyki, olejki czy inne gadżety, napisz do nas, a dodamy Cię do oferty naszego sklepu online czy polecimy Cię naszym Klientom, czy partnerom. Możesz dołączyć do nas również ze sprzedaż stacjonarną podczas wydarzeń, w których bierzemy udział. 

Jeśli oferujesz usługi wspomagające saunowanie, jak masaże, zabiegi, napisz do nas, na nawiążemy współpracę partnerską. Często potrzebujemy takich usług na nasze wydarzenia. Możesz dostarczyć saune również pod Twój gabinet, klinikę czy salon, by Twoi klienci mogli skorzystać z dodatkowego zabiegu przed lub po wykonaniu przez Ciebie usługi. Sauna to idealne relaks po treningu czy masażu! 

Jeśli szukasz usługi, którą chcesz połączyć z naszą saunę, zerknij na zakładkę „usługi”, tam stworzyliśmy listę polecanych przez nas osób.

Biznes saunowy?

Posiadasz mobilną saunę  i potrzebujesz pomocy w jej promocji? A może chcesz kupić saunę mobilną, ale nie wiesz, od czego zacząć, na co uważać? Zerknij na zakładkę „biznes saunowy”, pomagamy w procesie!