Przejdź do treści

Mobilna Sauna

Strona główna » Wynajem Sauna mobilna na tydzień

Wynajem Sauna mobilna na tydzień

Marzysz o saunie na swoim podwórku ale nie chcesz budować sauny i wdawać się w wysokie koszta budowy? Specjalnie dla Ciebie mamy super ofertę wynajmu sauny mobilnej na cały tydzień! Jeśli chcesz wynająć saunę mobilną na dłuższy okres czasu to daj znać. Jedyne co potrzebujesz to drewno, które możesz zakupić również u nas.

Wynajmij saunę mobilną na tydzień. Przywieziemy ją na Twoje podwórko lub wyznaczone miejsce. Jeśli chcesz możesz również samemu zabrać z naszej posesji saunę mobilną i zawieźć ją w miejsce, które chcesz (o ile jest legalne). Czyli możesz zabrać saunę na swoją działkę lub wakacje. Nie ma żadnego limitu kilometrów!

Sauna mobilna dla AirBnB i pola kempingowego

Ciesz się sauną mobilną przez cały tydzień. Korzystaj z niej jak chcesz i kiedy chcesz. Jest to super oferta dla osób prywatnych, osób wynajmujących domy na AirBnB lub slowhop, a także agroturystyki i pola kempingowego. Sauna mobilna na Twoim terenie zwiększy atrakcyjność Twojego biznesu. Sauna mobilna na Twoim terenie pozwoli Twoim gościom się zrelaksować, ogrzać i świetnie się bawić.

Długoterminowy wynajem sauny mobilnej

Sauna mobilna na tydzień to świetne rozwiązanie, gdy zapraszasz rodzinę lub znajomych. Wspólne seansy w saunie będą stanowiły miły element relaksu. Przy wynajmie sauny mobilnej przeszkolimy Cię z obsługi sauny. Prowadzimy również akcesoriów do sauny takich jak naturalne olejki eteryczne, czapki, ręczniki czy sole do sauny.

Sauna mobilna na tydzień

Wynajmując saunę mobilną na tydzień płacisz znacznie mniej niż wynajmując na dobę. Jest to doskonała oszczędność czasu i pieniędzy. Saunę mobilną można przewieźć zwykłym samochodem z hakiem. W saunie mobilnej palimy tylko dobrej jakości drewnem co przekłada się na lepsze oddawanie ciepła, bezpieczeństwo i wydajność pieca.