Przejdź do treści

Mobilna Sauna

Strona główna » Wynajem sauny mobilnej Mazowieckie

Wynajem sauny mobilnej Mazowieckie

Historia sauny sięga już setki lat. Sauna była używana jako oczyszczenie duszy i ciała. W dzisiejszych czasach sauny spotykane są na basenach, siłowniach czy hotelach. A gdyby tak, sauna stanęła na Twoim podwórku? Brzmi świetnie? Nie ma co się dziwić. Jeśli mieszkasz na terenie województwa mazowieckiego to dowieziemy naszą saunę mobilną w wyznaczone miejsce. Nasze sauny mobilne będą doskonałym dodatkiem do Twojej imprezy czy po prostu sprawdzą się jako Twoja prywatna strefa spa. Ogrzewane piecem i naturalnym drewnem pozwolą poczuć prawdziwy relaks w dowolnym miejscu.

Naszą saunę mobilną możesz postawić w dowolnym miejscu w Mazowieckim (o ile oczywiście jest to legalne). Posiadasz pole kempingowe w Mazowieckim, prowadzisz agroturystykę lub organizujesz imprezę firmową dla swoich pracowników? Wynajmij naszą saunę mobilną, a doskonale sprawdzi się jako świetna atrakcja, przyciągając wielu klientów lub pełniąc kluczową rolę podczas imprezy. Naszą mobilną saunę możesz również odebrać z posesji przy jeziorze Zegrzyńskim! Pełna dowolność w wynajmie. Jesteśmy bardzo elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb klienta.

Jako sauna masterzy doradzamy i szkolimy. Twoją imprezę w województwie Mazowieckim może urozmaicić także Sauna Master. Podczas imprezy zapoznamy uczestników z historią sauny, opowiemy o zasadach higieny i sposobie użytkowania sauny mobilnej, a także przeprowadzimy tematyczne seanse dla uczestników. Chcesz zamówić dla uczestników specjalne czapki i ręczniki do sauny? Nie ma problemy – daj nam znać a wszystko przygotujemy. Nasza sauna mobilna posiada także dodatkowe możliwości takie jak leżaki do strefy odpoczynku, rozkładany stolik kuchenny na napoje czy turystyczny prysznic na schłodzenie. Jakby tego było mało – możesz zamówić do sauny – banie ruską, którą napełnisz lllllloooodooowatą wodą!

Zajmujemy się także wynajmem długoterminowym na terenie województwa Mazowieckiego. Jest to doskonała opcja szczególnie dla pól kempingowych, agroturystyki czy hoteli. Taki wynajem długoterminowy urozmaici i zwiększy atrakcyjność Twojego miejsca – bez konieczności wielkich inwestycji na wybudowanie sauny. Dodatkowo, wykupując u nas abonament – będziemy konserwować saunę mobilną i zaopatrywać ją w drewno. Oferujemy wynajem sauny mobilnej w Mazowieckim na okres miesiąca, dwóch miesięcy, trzech, pół roku czy nawet na cały rok!