Przejdź do treści

Mobilna Sauna

Strona główna » Wynajem sauny mobilnej na dobę

Wynajem sauny mobilnej na dobę

Chcesz wynająć saunę mobilną na dobę? Organizujesz urodziny lub innego rodzaju imprezkę? Nasza sauna mobilna będzie doskonałym dodatkiem dla Twojej imprezy. Taka sauna sprawi, że Twoi goście będą mogli się zregenerować lub odprężyć po długim dniu. Wynajem sauny mobilnej pozwala w pełni wykorzystać jej zalety. Dostarczymy naszą saunę mobilną na wyznaczoną godzinę i zabierzemy ją 24 godziny później (lub wcześniej). Oczywiście jeśli masz ochotę – możesz również przedłużyć czas wynajmu na kolejne godziny lub dobę.

Nasza sauna mobilna opalana jest dobrej jakości drewnem co powoduje lepsze oddawanie ciepła przez piec, a także bezpieczeństwo i jego trwałość. Podczas wynajmu otrzymujesz szkolenie z zakresu korzystania z sauny mobilnej i cenne wskazówki, które pozwolą Ci cieszyć się sauną z zachowaniem pełnym zasad bezpieczeństwa.

Podczas wynajmu sauny mobilnej na dobę – otrzymujesz w zestawie ilość drewna na czas palenia ok. 2-3 godziny. Jeśli potrzebujesz więcej drewna poinformuj nas przed wynajmem, dzięki czemu dokupisz u nas cały zapas po atrakcyjnej cenie. Masz na stanie dobrej jakości drewno? Daj znać, a damy Ci odpowiedź czy nadaje się ono do sauny mobilnej.

Wynajmujący bierze pełną odpowiedzialność za saunę podczas jej wynajmu.

Rezerwuj