Przejdź do treści

Mobilna Sauna

Biznes saunowy?​

Posiadasz mobilną saunę  i potrzebujesz pomocy w jej promocji? A może chcesz kupić saunę mobilną, ale nie wiesz, od czego zacząć, na co uważać? 

mobilna sauna003
sauna mobilna zegrze
mobilna sauna008

Prowadzimy krok po kroku

Niezależnie od tego, czy chcesz zakupić mobilną saunę na własny użytek, czy na wynajem, musisz pamiętać o kilku ważnych krokach. Jeśli chcesz, pomożemy Ci bezpłatnie w całym procesie. 

Wybór sauny​

Na rynku jest już kilka firm oferujących budowę sauny mobilnej. Niestety nie zawsze są to firmy, które mają doświadczenie w budowie konkretnie sauny mobilnej. Może zdarzyć się również tak, że firma, z której usług chcesz skorzystać mieści się daleko. Trochę szkoda tych kilometrów i czasu na sprawdzanie, czy to ostateczny wykonawca Twojej sauny. Jeśli już daleko za tym etapem. Prześledziliśmy kilkanaście ofert na rynku, jeździliśmy w poszukiwaniu TEJ idealnej pod kątem ceny, czasu produkcji oraz jakości i mamy firmę, którą rekomendujemy na 100%!

Jeśli chcesz uzyskać kontakt, napisz do nas a przekażemy go bezpłatnie. 

Dostarczenie sauny

Nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Sami przez błądzenie w tym temacie straciliśmy około 500 zł i kilka dni…dlaczego? Bo nie każde auto może przewozić mobilną saunę, bo urzędnik wprowadził nas w błąd podczas rejestracji i de facto dokonywaliśmy jej ponownie…

Jeśli chcesz pomocy w tej kwestii, napisz do nas, a przekażemy Ci konkretne i rzetelne informacje,           dzięki którym zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Mam saunę i co dalej?

Jeśli potrzebujesz rozkręcić saunowy biznes, to jesteś w dobrym miejscu! Jesteśmy praktykami biznesu, mamy doświadczenie agencyjne i jednym słowem umiemy w marketing! Napisz do nas jeśli potrzebujesz pomocy w reklamie sauny mobilnej. 

W czym możemy pomóc?

  • strona www/sklep
  • współpraca z obiektami 
  • wyszukiwanie w Google 
  • Social Media 
  • wideo, zdjęcia 
  • organizacja imprez 

Dodatkowo dla naszych Klientów Saunowego Biznesu przygotowaliśmy: listę lokalnych obiektów, gotowe oferty do wysyłki, artykuły do publikacji, najciekawsze zdjęcia stokowe, a także miejsce reklamowe na naszej stronie, która zajmuje 1 pozycje w Google na hasło „sauny mazowieckie”

Ubezpieczenia, umowy itp

Jak ubezpieczyć saunę mobilną? Jak przygotować regulamin i umowę z korzyścią dla obu stron? Czego jeszcze potrzebuję, by zacząć? 

Napisz do nas i zacznijmy działania!