Chcesz kupić saunę ogrodową na swoje podwórko? Oferujemy sprzedaż sauny ogrodowej i balii ogrodowej w bardzo atrakcyjnych cenach.

Sauna ogrodowa – dlaczego warto kupić saunę

Sauna na własnym podwórku to cudowna sprawa. Prywatne saunowanie na własnych zasadach to ogromny przywilej. Wyobraź sobie wieczór z rodziną lub znajomymi i wspólne saunowanie. Używasz jakich chcesz olejków i samemu decydujesz ile ma trwać seans. Seanse w saunie niosą ze sobą ogromne korzyści zdrowotne. Redukują stres, poprawiają cerę i zwiększają przepływ czerwonych krwinek. Dodatkowo saunowanie hartuje organizm, który jednocześnie pozbywa się toksyn. Kupując saunę ogrodową możesz wybrać kolor sauny, piec do ogrzewania czy dodatki taki jak ledy, głośniki lub inne akcesoria. Oferujemy także sauny mobilne, które możesz ustawić w dowolnym miejscu.

Sprzedaż sauny ogrodowej

Kupno sauny jeszcze nigdy nie było tak proste. Aby otrzymać wycenę sauny ogrodowej wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz. Oczywiście jako specjaliści doradzimy Ci w każdym etapie. Możesz jednak zastanowić się nad najważniejszymi rzeczami w saunie.
Najpierw musisz się zastanowić jaką wielkość ma mieć Twoja sauna ogrodowa. Najpopularniejsze są sauny ogrodowe na około 8 osób ale są oczywiście nawet i 10 czy 15 osób. Mimo to sauna na 8 osób szybko się nagrzewa i nie wymaga dużej ilości drewna/prądu do ogrzania. Teraz musimy wiedzieć czy potrzebujesz przedsionek do sauny z ławkami czy nie. Przedsionek zwiększa wielkość sauny, ale zmniejsza utratę ciepła w czasie wychodzenia. Jest to ważna kwestia kiedy kupuje się saunę ogrodową na własne podwórko.

Następna ważną rzeczą jest kształt sauny ogrodowej. Czy chcesz kupić typową beczkę, saunowy domek, czy może prostokąt zaakrąglowny po bokach. Każdy wybór ma swoje wady i zalet. Sauna ogrodowa może posiadać również okna. Drzwi do sauny są wykonane z hartowanego szkła, tak więc trochę tego światła będzie wpadało. Możemy zamontować na pustej ścianie okno, okno w kształcie półkola lub okno w kształcie koła.

Piec w saunie to kluczowa sprawa. Sprzedajemy tylko najwyższej jakości specjalistyczne piece, które używa się do seansów w saunie. Kupując saunę ogrodową lub mobilną możesz wybrać piec elektryczny lub piec na drewno, który z kolei dzieli się na piec ładowany od zewnątrz lub od wewnątrz. Taki piec oczywiście można polewać wodą z olejkami. Większość spraw mamy już za sobą. Pozostały dodatki takie jak oświetlenie ledowe, akcesoria do sauny jak ceber, termometr lub pomiar wilgotności. Jeśli masz ochotę możemy zamontować także głośniki. Nic tak nie umila seansu jak ulubiona muzyka. Ostatnią kluczową sprawą jest dostawa. Saunę ogrodową musimy dostarczyć do Twojego domu. Warto poinformować nas jeśli są jakieś problemy z dojazdem lub wymaga większego manewrowania (np. wymagany jest dźwig HDS).

Cena sauny ogrodowej

Koszt sauny ogrodowej jest to sprawa bardzo różna. Wszystko zależy od wyboru materiałów i dodatków. Mimo to są widełki na sauny ogrodowe. Zazwyczaj za podstawową saunę ogrodową z piecem na drewno (droższym) w kształcie beczki kosztuje około 18 000 zł netto. Cena nie zawiera transportu. Żeby móc przygotować dokładną wycenę to zachęcam do wypełnienia formularzu, dzięki czemu będziemy wiedzieli dokładnie co potrzeba. Jeśli potrzebujesz również balie ogrodową to daj nam znać!

Kup saunę ogrodową – zapytaj o wycenę