Przejdź do treści

Sauna Mocy

Wynajem sauny mobilnej

Sprawdź najważniejsze informacje i dostępny kalendarz na poszczególne wynajmy. W swojej ofercie posiadamy mobilne sauny. Wszystkie posiadają piecyk/kozę na drewno. 

[booking]

FAQ

Sezon wysoki: Wrzesień, Październik, Listopad, Grudzień, Styczeń, Luty, Marzec

Poniedziałek – Czwartek: 300 270 zł/doba

Piątek – Niedziela: 350 300 zł/doba

Sezon niski: Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień,

Poniedziałek – Czwartek: 200 zł/doba

Piątek – Nidziela: 250 zł/doba

Saunę mobilną wynajmujemy minium na jedną dobę. Możliwe jest przedłużenie wynajmu sauny o kilka godzin lub dobę (o ile nikt nie zarezerwował następnego dnia). W tym celu proszę o kontakt telefoniczny. 

Dla chętnych możliwe jest także wynajęcie sauny na dłuższy okres czasu – tydzień, miesiąc, rok. 

Kaucja wynosi 500 zł. Jest ona zwracana przy odbiorze sauny mobilnej. Z kaucji może być potrącona kwota jeśli sauna mobilna nie została wysprzątana po użytkowaniu lub została uszkodzona przez użytkowników. 

Tak, wymagamy opłaty rezerwacyjnej w kwocie 150 zł, która jest odliczana na koniec od całej kwoty po oddaniu sauny. Uiszczenie kwoty rezerwacyjnej jest tym samym potwierdzeniem rezerwacji. 

Dojazd do 5 km od Starych Załubic jest w cenie, powyżej 5 km – 4 zł/km. Jest to kwota jednorazowa. 

Dla przykładu. Osoba chce wynająć saunę mobilną i mieszka w Rogówka. Według nawigacji Google Maps rogówka położona jest 35 km od Starych Załubic.
35 km * 4 zł/km = 140 zł

140 zł to koszt przywiezienia sauny mobilnej w miejsce i zabranie sauny następnego dnia. 

Niestety ze względu na gabaryty sauny mobilnej – nie ma możliwości odebrania sauny osobiście. Manewrowanie taką sauną mobilną wymaga umiejętności, doświadczenia i odpowiedniego samochodu.

Maksymalna temperatura w naszej saunie to 120 stopni Celsjusza. Temperatura zależna jest od ilości i jakości używanego drewna.

Tak, dla chętnych jest możliwość dodatkowego wynajmu beczki do schłodzenia (beczka 220 l). Trzeba ją napełnić wodą na miejscu. Wymiary beczki: wysokość: 96,5 cm Średnica: 59 cm.

Koszt 40 zł. 

Zobacz jak wygląda beczka.

W cenie nie ma zawartego drewna do palenia. Musisz posiadać własne drewno kominkowe (nie iglaste) lub wykupić od nas. Nasza sauna doskonale trzyma ciepło, dzięki czemu jest bardzo ekonomiczna.

Tak. W naszej saunie mobilnej możesz palić każdym własnym, suchym drewnem kominkowym. Polecamy najbardziej kaloryczne drewna typu: dąb, grab, akacja – do utrzymania ciepła. Do rozpalenia, jeśli jest taka potrzeba – brzoza, olcha, wierzba. Jeśli potrzebujesz drewno od nas – daj nam znać.

Przy wynajmie na 3 doby i więcej istnieje możliwość negocjacji ceny. Cena jest negocjowalna także dla kempingów, agroturystyk i hoteli. 

Tak. Nasza sauna mobilna wielokrotnie wynajmowana była dla hoteli i agroturystyk (nawet i pół roku). Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.

Dodatkowo oferujemy również możliwość wynajęcia: zestawu olejków do saunowania, ręczników i czapek do saunowania, projektora do wyświetlania filmów (wymagany prąd) razem z płótnem.