Przejdź do treści

Mobilna Sauna

Wynajem sauny mobilnej

Sprawdź najważniejsze informacje

Sezon wysoki: Wrzesień, Październik, Listopad, Grudzień, Styczeń, Luty, Marzec

Poniedziałek – Czwartek: 300 zł/doba

Piątek – Niedziela: 350 zł/doba

 

Sezon niski: Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień,

Poniedziałek – Czwartek: 200 zł/doba

Piątek – Nidziela: 250 zł/doba

 

W okresie Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra / Nowego Roku:

24,25,26.12 – 650 zł/doba 

31.12 /01.01 – 900 zł/doba

Saunę mobilną wynajmujemy minium na jedną dobę. Możliwe jest przedłużenie wynajmu sauny o kilka godzin lub dobę (o ile nikt nie zarezerwował następnego dnia). W tym celu proszę o kontakt telefoniczny. 

Dla chętnych możliwe jest także wynajęcie sauny na dłuższy okres czasu – tydzień, miesiąc, rok. 

Kaucja wynosi 500 zł. Jest ona zwracana przy odbiorze sauny mobilnej. Z kaucji może być potrącona kwota jeśli sauna mobilna nie została wysprzątana po użytkowaniu lub została uszkodzona przez użytkowników. 

Tak, wymagamy opłaty rezerwacyjnej w kwocie 150 zł, która jest odliczana na koniec od całej kwoty po oddaniu sauny. Uiszczenie kwoty rezerwacyjnej jest tym samym potwierdzeniem rezerwacji. 

Dojazd do 5 km od Starych Załubic jest w cenie, powyżej 5 km – 4 zł/km. Jest to kwota jednorazowa. 

Dla przykładu. Osoba chce wynająć saunę mobilną i mieszka w Rogówka. Według nawigacji Google Maps rogówka położona jest 35 km od Starych Załubic.
35 km * 4 zł/km = 140 zł

140 zł to koszt przywiezienia sauny mobilnej w miejsce i zabranie sauny następnego dnia. 

Tak, jest taka możliwość. Przed wynajęciem osoba musi poinformować gdzie planuje ulokować saunę mobilną. Osoba bierze pełną odpowiedzialność za saunę podczas transportu i wynajmu. Jeśli planuje udać się np. na kemping to musi zdawać sobie z zasad i zakazów danych miejsc. Osoba musi również posiadać odpowiedni samochód potrzebny do ciągnięcia sauny mobilnej. 

Przy własnym odebraniu sauny mobilnej niepobierana jest kwota „kilometrówki”. 

Uwaga: sauna mobilna wyposażona jest w lokalizator GPS.

Maksymalna temperatura w naszej saunie to 120 stopni Celsjusza. Temperatura zależna jest od ilości i jakości używanego drewna.

Tak, dla chętnych jest możliwość dodatkowego wynajmu beczki do schłodzenia (beczka 220 l). Trzeba ją napełnić wodą na miejscu. Wymiary beczki: wysokość: 96,5 cm Średnica: 59 cm.

Koszt 40 zł. 

Zobacz jak wygląda beczka.

Tak, w cenie otrzymujesz drewno na rozpalenie sauny (ok. 1 godzina) – możemy sami rozpalić, jeśli jest taka potrzeba. Nasza sauna doskonale trzyma ciepło, dzięki czemu jest bardzo ekonomiczna.

Tak. W naszej saunie mobilnej możesz palić każdym własnym, suchym drewnem kominkowym. Polecamy najbardziej kaloryczne drewna typu: dąb, grab, akacja – do utrzymania ciepła. Do rozpalenia, jeśli jest taka potrzeba – brzoza, olcha, wierzba. Jeśli potrzebujesz drewno od nas – daj nam znać.

Przy wynajmie na 3 doby i więcej istnieje możliwość negocjacji ceny. Cena jest negocjowalna także dla kempingów, agroturystyk i hoteli. 

Wczytuję kalendarz...
Powered by Booking Calendar
- Dostępne
 
- Zarezerwowano
 
- Oczekujące

Zadzwoń: + 48 609 425 393 

Mail: kontakt@saunamocy.pl