W dzisiejszym wpisie dowiesz się, po co zakładać czapkę do sauny i jaką filcową czapkę kupić do sauny. Zapraszamy do wpisu.

Seanse w saunie są niezwykle przyjemne. To fakt. Warto jednak zadbać o to, aby nie tylko były przyjemne ale i bezpieczne. Jednym z rzeczy, które warto zabrać do sauny jest niewątpliwie czapka do sauny.

Czapka do sauny – dlaczego warto

Taka czapka do sauny wykonana jest z wełny filcowej potocznie zwanej po prostu filcem. Z pewnością wielokrotnie spotkałeś/aś się z osobami w saunie, które siedziały w czapkach przypominających czapki zimowe. Takie czapki saunowe mają za zadanie chronić włosy i skórę głowy przed wysokimi temperaturami panującymi w saunie. Stanowią także świetną izolację dla masek do włosów, które można nałożyć przed seansem w saunie.

Filc sprawia, że są lekkie i przyjemne w dotyku. Dodatkowo łatwo je prać i nie niszczą się tak w wysokich temperaturach. Taką czapkę możesz zmoczyć w zimnej wodze przed seansem dla lepszego efektu.

Czapka do sauny – jaką kupić?

Na rynku znajdziemy ogromną ilość filcowych czapek do sauny. Taką czapkę możemy kupić zarówno dla siebie jak i dla swojego dziecka. Filcowa czapka do sauny stanowi również doskonały prezent na urodziny lub pod choinkę. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy parę ciekawych ofert, które będą świetne dla każdego fana sauny.

Czapka do sauny Pirat

Czapka do sauny Pirat

Nasze pierwsze zestawienie. Coś w sam raz dla fana morskich przygód. Taka czapka doskonale sprawdzi się podczas seansów w naszej saunie mobilnej nad morzem.
Kup teraz już za 25 zł

Czapka do sauny Asterix-M

Czapka-do-sauny-Asterix-M

Uwielbiasz przygody Asterix’a i Obelix’a? Co powiesz na czapkę do sauny w klimatach niezwyciężonych Galów? Poproś Panoramiks’a o zrobienie kociołku i ruszaj na przygodę… z sauną mobilną!
Kup teraz już za 76 zł

Czapka do sauny Elon

czapka-do-sauny-turban

Tym razem coś dla kobiet. Czapka do sauny w formie turbana. Nie zapominajmy o tych słodkich uszkach.
Kup teraz już za 36 zł

Filcowa czapka do sauny

CZAPKA-FILCOWA-DO-SAUNY-OCHRONNA-JASNY-SZARY-SZARA-Marka-Porjun

Na koniec klasyk. Najczęściej spotykana czapka do sauny. Prosta i wygodna bez żadnych udziwnień. Wykonana w kolorze szarym będzie służyła przez wiele seansów w saunie.
Kup teraz już za 23 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *