Przejdź do treści

Mobilna Sauna

Strona główna » Blog » Dlaczego warto wynająć saunę mobilną Sauna Mocy?

Dlaczego warto wynająć saunę mobilną Sauna Mocy?

Uwielbiasz saunę, ale nie jesteś zdecydowany/a na saunę mobilną? Miałeś złe doświadczenia z wynajmem sauny mobilnej albo była za mała temperatura? Sprawdź dlaczego warto wynająć naszą saunęNie od dzisiaj wiadomo, że sauna zmniejsza stres, wypaca toksyny z organizmu i przynosi relaks. Sauna mobilna to świetna sprawa. Wyobraź sobie, że możesz korzystać z sauny w każdym miejscu, gdzie można dojechać samochodem. Brzmi wspaniale?

1) Tylko Twoja sauna mobilna

Właśnie o tym mowa. Wielokrotnie bywałeś/aś w saunie na basenie lub siłowni. Denerwował Cię ścisk, temperatura, hałas lub ktoś dolał jakiś olejek do kamieni, którego nie lubisz? Wynajmując naszą saunę mobilną masz pewność, że wymionie wyżej wady nie będą miały żadnego znaczenia. To Ty tu jesteś szefem. Ty ustalasz temperaturę, poziom wilgotności i jaki olejek dolewasz do wody. Ty również ustalasz zasady przebywania w saunie. Czy wolicie siedzieć w pełnym negliżu czy też np. w kostiumach kąpielowych.

2) Sauna mobilna w dowolnym miejscu

Czy to Twoja działka czy ulubione miejsce nad rzeką. Naszą saunę możesz postawić w każdym (legalnym) miejscu. Nie ważne czy jedziesz na kemping czy ruszasz do swojego domku na mazurach. Wypożycz naszą saunę na przyczepce i ciesz się relaksem w każdym miejscu.

3) Ekonomiczna i gorąca

Zbudowana z wysokiej jakości materiałów, nasza sauna mobilna szybko się nagrzewa (ok. godzina do temperatury 70 stopni) i bardzo długo trzyma ciepło przy niewielkiej ilości drewna. Przy wykorzystaniu drewna dębowego osiąga temperaturę nawet 110 stopni! W zależności jaką temperaturę lubisz to możesz dokładać małe ilości drewna aby potrzymać jej ciepło lub dorzucić mocno dopieca i poczuć prawdziwy żar Sauny Mocy. Dodatkowo w odróżnieniu od innych saun mobilnych w naszej saunie możesz palić własnym drewnem! Tak możesz wykorzystać swoje SUCHE drewno KOMINKOWE. Polecane drewna to dąb, grab, akacja, brzoza, olcha, wierzba. Nie wolno używać drewna z drzew iglastych.

To tylko kilka zalet dlaczego warto wynająć naszą saunę mobilną! Więcej zalet opiszę już wkrótce. To co rezerwujesz naszą saunę mobilną?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *