Uwielbiasz saunę, ale nie jesteś zdecydowany/a na saunę mobilną? Miałeś złe doświadczenia z wynajmem sauny mobilnej albo była za mała temperatura? Sprawdź dlaczego warto wynająć naszą saunęNie od dzisiaj wiadomo, że sauna zmniejsza stres, wypaca toksyny z organizmu i przynosi relaks. Sauna mobilna to świetna sprawa. Wyobraź sobie, że możesz korzystać z sauny w każdym miejscu, gdzie można dojechać samochodem. Brzmi wspaniale?

Historia sauny sięga już setki lat. Sauna była używana jako oczyszczenie duszy i ciała. W dzisiejszych czasach sauny spotykane są na basenach, siłowniach czy hotelach. A gdyby tak, sauna stanęła na Twoim podwórku? Brzmi świetnie? Nie ma co się dziwić. Jeśli mieszkasz na terenie województwa mazowieckiego to dowieziemy naszą saunę mobilną w wyznaczone miejsce. Nasze sauny mobilne będą doskonałym dodatkiem do Twojej imprezy czy po prostu sprawdzą się jako Twoja prywatna strefa spa. Ogrzewane piecem i naturalnym drewnem pozwolą poczuć prawdziwy relaks w dowolnym miejscu.

Naszą saunę mobilną możesz postawić w dowolnym miejscu w Mazowieckim (o ile oczywiście jest to legalne). Posiadasz pole kempingowe w Mazowieckim, prowadzisz agroturystykę lub organizujesz imprezę firmową dla swoich pracowników? Wynajmij naszą saunę mobilną, a doskonale sprawdzi się jako świetna atrakcja, przyciągając wielu klientów lub pełniąc kluczową rolę podczas imprezy. Naszą mobilną saunę możesz również odebrać z posesji przy jeziorze Zegrzyńskim! Pełna dowolność w wynajmie. Jesteśmy bardzo elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb klienta.

Jako sauna masterzy doradzamy i szkolimy. Twoją imprezę w województwie Mazowieckim może urozmaicić także Sauna Master. Podczas imprezy zapoznamy uczestników z historią sauny, opowiemy o zasadach higieny i sposobie użytkowania sauny mobilnej, a także przeprowadzimy tematyczne seanse dla uczestników. Chcesz zamówić dla uczestników specjalne czapki i ręczniki do sauny? Nie ma problemy – daj nam znać a wszystko przygotujemy. Nasza sauna mobilna posiada także dodatkowe możliwości takie jak leżaki do strefy odpoczynku, rozkładany stolik kuchenny na napoje czy turystyczny prysznic na schłodzenie. Jakby tego było mało – możesz zamówić do sauny – banie ruską, którą napełnisz lllllloooodooowatą wodą!

Zajmujemy się także wynajmem długoterminowym na terenie województwa Mazowieckiego. Jest to doskonała opcja szczególnie dla pól kempingowych, agroturystyki czy hoteli. Taki wynajem długoterminowy urozmaici i zwiększy atrakcyjność Twojego miejsca – bez konieczności wielkich inwestycji na wybudowanie sauny. Dodatkowo, wykupując u nas abonament – będziemy konserwować saunę mobilną i zaopatrywać ją w drewno. Oferujemy wynajem sauny mobilnej w Mazowieckim na okres miesiąca, dwóch miesięcy, trzech, pół roku czy nawet na cały rok!

1) Tylko Twoja sauna mobilna

Właśnie o tym mowa. Wielokrotnie bywałeś/aś w saunie na basenie lub siłowni. Denerwował Cię ścisk, temperatura, hałas lub ktoś dolał jakiś olejek do kamieni, którego nie lubisz? Wynajmując naszą saunę mobilną masz pewność, że wymionie wyżej wady nie będą miały żadnego znaczenia. To Ty tu jesteś szefem. Ty ustalasz temperaturę, poziom wilgotności i jaki olejek dolewasz do wody. Ty również ustalasz zasady przebywania w saunie. Czy wolicie siedzieć w pełnym negliżu czy też np. w kostiumach kąpielowych.

2) Sauna mobilna w dowolnym miejscu

Czy to Twoja działka czy ulubione miejsce nad rzeką. Naszą saunę możesz postawić w każdym (legalnym) miejscu. Nie ważne czy jedziesz na kemping czy ruszasz do swojego domku na mazurach. Wypożycz naszą saunę na przyczepce i ciesz się relaksem w każdym miejscu.

3) Ekonomiczna i gorąca

Zbudowana z wysokiej jakości materiałów, nasza sauna mobilna szybko się nagrzewa (ok. godzina do temperatury 70 stopni) i bardzo długo trzyma ciepło przy niewielkiej ilości drewna. Przy wykorzystaniu drewna dębowego osiąga temperaturę nawet 110 stopni! W zależności jaką temperaturę lubisz to możesz dokładać małe ilości drewna aby potrzymać jej ciepło lub dorzucić mocno dopieca i poczuć prawdziwy żar Sauny Mocy. Dodatkowo w odróżnieniu od innych saun mobilnych w naszej saunie możesz palić własnym drewnem! Tak możesz wykorzystać swoje SUCHE drewno KOMINKOWE. Polecane drewna to dąb, grab, akacja, brzoza, olcha, wierzba. Nie wolno używać drewna z drzew iglastych.

To tylko kilka zalet dlaczego warto wynająć naszą saunę mobilną! Więcej zalet opiszę już wkrótce. To co rezerwujesz naszą saunę mobilną?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *