Sauna Mocy to nie tylko sauna mobilna na terenie województwa mazowieckiego. Cztery miesiące temu nawiązaliśmy współpracę z siecią hoteli Holiday Park.

Holiday Park & Resort to ogromna sieć hoteli, która posiada wiele obiektów w Polsce. Swoje hotele posiadają w Ustroniu Morskim, Pobierowie, Niechorzu, Mielnie, Rowach, Kołobrzegu czy Jeleniej Góry. To właśnie w tej ostatniej miejscowości w obiekcie „Resort Cieplice” stanęła na wynajem długo terminowy nasza mobilna sauna „Asteriks”. Sauna przejechała długą drogę, bo aż 500 kilometrów dzieliło nas do hotelu. Mimo długiej drogi bezpiecznie dojechała na teren hotelu i już wieczorem odbyły się pierwsze seanse.

Wynajem mobilnej sauny dla hotelu

Dzięki naszej mobilnej saunie, goście hotelowi mogą relaksować się i odpocząć w czasie saunowych seansów. Dodatkowo dla hotelu dostarczyliśmy również beczkę do schłodzenia się po seansie. Goście są zachwyceni, natomiast dla hotelu do świetna promocja i zwiększenie atrakcyjności swojej oferty. Nasza mobilna sauna nie potrzebuje dostępu do prądu/siły. Wystarczy każde drewno kominkowe, dzięki czemu może stać w dowolnym miejscu – czy to przy basenie czy konkretnym domku.

Jeśli szukasz sauny mobilnej na wynajem długoterminowy – skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę, która pobije wszystkie inne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *