Przejdź do treści

Sauna Mocy

Strona główna » Blog » Sauna mobilna dla agroturystyki

Sauna mobilna dla agroturystyki

Prowadzisz agroturystykę i chciałbyś wzbogacić swoją ofertę o strefę SPA? To świetny pomysł! Jeśli zaoferujesz swoim gościom możliwość korzystania z sauny mobilnej, zapewnisz im relaks na najwyższym poziomie. Nasza sauna mobilna zaparkuje na Twoim ogródku lub na brzegu jeziora. Odpoczynek w saunie mobilnej tuż nad jeziorem stworzy idealny klimat dla par, grup znajomych czy nawet morsów. Dzięki saunie mobilnej Sauna Mocy odmienisz swój ogródek w prawdziwą strefę SPA i stworzysz miejsce, które zapewni Twoim gościom maksimum komfortu i relaksu.

Dlaczego warto wynająć saunę mobilną Sauna Mocy?

Robimy wszystko, aby nasza sauna mobilna była bezpieczna. Nasze sauny są dezynfekowane, aby zachować najwyższy poziom higieny. Przed wynajęciem szkolimy z obsługi sauny mobilnej, aby Twoje seanse były pod kontrolą.

Nasza sauna jest mobilna, dzięki czemu możesz postawić ją w dowolnym miejscu. Chcesz, żeby Twoi goście mieli możliwość korzystania z sauny i morsowania? Specjalnie dla Ciebie zaparkujemy saunę nad brzegiem jeziora.

Wynajmując naszą saunę mobilną masz pewność, że będzie prywatna. Nikt z zewnątrz nie będzie przeszkadzał Twoim gościom w saunowaniu. Będą mogli poczuć się komfortowo i wyjątkowo, mając na wyłączność saunę mobilną.

Nasza sauna mobilna na wynajem szybko się nagrzewa i bardzo długo trzyma ciepło przy niewielkiej ilości drewna, co sprawia, że jest w pełni ekonomiczna. Dodatkowo w odróżnieniu od innych saun mobilnych w naszej saunie możesz palić własnym drewnem!

Sauna mobilna w agroturystyce uatrakcyjni pobyt

Dzięki saunie mobilnej w gospodarstwie agroturystycznym zyskasz więcej klientów. Goście podczas urlopu chcą się w pełni zrelaksować i szukają noclegu, w którym dostępne jest również SPA, w tym sauna. Nie brakuje miłośników saunowania, którzy z chęcią przyjadą do Ciebie, aby odprężyć się w kąpieli saunowej.

Gospodarstwo agroturystyczne, które oferuje saunę mobilną jest bardziej atrakcyjne dla klientów. Sauna mobilna urozmaici pobyt każdego gościa bez względu na charakter jego pobytu.

Nasza sauna mobilna będzie doskonałym dodatkiem dla Twojej agroturysytki. Taka sauna sprawi, że Twoi goście będą mogli się zregenerować lub odprężyć po długim dniu. Wynajem sauny mobilnej pozwala w pełni wykorzystać jej zalety. Dostarczymy naszą saunę mobilną na wyznaczoną godzinę i zabierzemy ją po określonym czasie. Oczywiście jeśli masz ochotę – możesz również przedłużyć czas wynajmu na kolejne doby.

Nasza sauna mobilna opalana jest dobrej jakości drewnem co powoduje lepsze oddawanie ciepła przez piec, a także bezpieczeństwo i jego trwałość. Podczas wynajmu otrzymujesz szkolenie z zakresu korzystania z sauny mobilnej i cenne wskazówki, które pozwolą Ci cieszyć się sauną z zachowaniem pełnym zasad bezpieczeństwa.

Podczas wynajmu sauny mobilnej na dobę – otrzymujesz w zestawie ilość drewna na czas palenia ok. 2-3 godziny. Jeśli potrzebujesz więcej drewna poinformuj nas przed wynajmem, dzięki czemu dokupisz u nas cały zapas po atrakcyjnej cenie. Masz na stanie dobrej jakości drewno? Daj znać, a damy Ci odpowiedź czy nadaje się ono do sauny mobilnej.

Wynajmujący bierze pełną odpowiedzialność za saunę podczas jej wynajmu.

Oferta wynajmu sauny mobilnej dla agroturystyki

Wynajmujemy saunę mobilną na dobę, weekend lub na wynajem długoterminowy. Dbamy zarówno o klientów indywidualnych jak i biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie ofertę specjalną, która wpłynie korzystnie na atrakcyjność Twojej agroturystyki.

To nie wszystko! Pomożemy Ci również w biznesie saunowym!

Chcesz zakupić saunę mobilną, ale nie wiesz od czego zacząć? Z przyjemnością pomożemy Ci bezpłatnie w całym procesie!

Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas i pieniądze! Na rynku dostępne jest kilka firm oferujących budowę sauny mobilnej. Możemy polecić Ci idealną saunę pod kątem jakości, ceny i czasu produkcji. Przekażemy Ci rzetelne informacje na temat ubezpieczenia, umowy i regulaminu sauny mobilnej. Dzięki naszemu doświadczeniu, unikniesz błędów, które mógłbyś popełnić.

Posiadasz już saunę i potrzebujesz rozkręcić biznes saunowy? Świetnie trafiłeś! Mamy wieloletnie doświadczenie agencyjne i z przyjemnością pomożemy Ci w marketingu!

Chcesz wynająć saunę mobilną Saunę Mocy? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *