Chcesz zapewnić swoim gościom o wiele więcej niż komfortowy nocleg? Poszerz swoją ofertę o saunę mobilną! Urlop to czas relaksu i ładowania baterii. Twoi klienci będą mogli odprężyć się i odciąć od szarej codzienności w saunie mobilnej. Już teraz możesz włączyć do swojej oferty strefę SPA. Wynajmij saunę mobilną Sauna Mocy!

Dlaczego warto wynająć saunę mobilną Saunę Mocy?

Nasza sauna na wynajem jest w pełni mobilna. Możemy Ci zagwarantować, że dowieziemy saunę w dowolne miejsce, które uznasz za właściwe. Obsługujemy całe województwo mazowieckie. Robimy wszystko, aby nasza sauna mobilna była bezpieczna. Z przyjemnością przywieziemy Ci saunę i przeszkolimy z jej obsługi, dzięki czemu Twoje seanse w saunie będą pod kontrolą. Wynajmując naszą saunę mobilną masz pewność, że będzie prywatna dla Twoich gości. Klienci będą mogli poczuć się w pełni wyjątkowo i luksusowo. Nasz sauna mobilna jest ekonomiczna. Szybko się nagrzewa i bardzo długo trzyma ciepło przy niewielkiej ilości drewna. Przy wykorzystaniu drewna dębowego osiąga temperaturę nawet 110 stopni!

Sauna mobilna w hotelu uatrakcyjni pobyt

Dzięki saunie mobilnej w swoim hotelu zyskasz więcej klientów. Goście podczas urlopu chcą się w pełni zrelaksować i szukają noclegu, w którym dostępne jest również SPA, w tym sauna. Hotel z sauną przynosi korzyści dla zdrowia. Ludzie coraz bardziej zdają sobie sprawę z tego, jak fantastyczny wpływ na zdrowie i samopoczucie mają regularne seanse saunowe. Bez wątpienia hotel z sauną jest bardziej atrakcyjny dla klientów. Romantyczny wyjazd we dwoje, podróż służbowa, rodzinne wakacje- bez znaczenia jaki charakter ma pobyt gościa, sauna mobilna urozmaici mu wizytę.

Oferta wynajmu sauny mobilnej dla hotelu

Nasza sauna mobilna wielokrotnie wynajmowana była dla hoteli na okres długoterminowy np. pół roku. Oferujemy również saunę na wynajem krótkoterminowy na imprezy okolicznościowe i eventy, które z pewnością organizujesz w swoim hotelu. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę, dzięki której zwiększysz atrakcyjność swojego biznesu. To nie wszystko! Pomożemy Ci również w biznesie saunowym! Posiadasz mobilną saunę  i potrzebujesz pomocy w jej promocji? A może chcesz kupić saunę mobilną, ale nie wiesz, od czego zacząć, na co uważać? Z przyjemnością pomożemy Ci bezpłatnie w całym procesie! Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas i pieniądze! Możemy polecić Ci idealną saunę pod kątem jakości, ceny i czasu produkcji. Przekażemy Ci rzetelne informacje na temat ubezpieczenia, regulaminu wynajmu i dostarczenia sauny mobilnej. Masz już saunę i potrzebujesz rozkręcić biznes saunowy? Świetnie trafiłeś! Mamy wieloletnie doświadczenie w marketingu i z przyjemnością pomożemy Ci w rozreklamować Twój biznes.

Marzysz o saunie na swoim podwórku ale nie chcesz budować sauny i wdawać się w wysokie koszta budowy? Specjalnie dla Ciebie mamy super ofertę wynajmu sauny mobilnej na cały tydzień! Jeśli chcesz wynająć saunę mobilną na dłuższy okres czasu to daj znać. Jedyne co potrzebujesz to drewno, które możesz zakupić również u nas.

Wynajmij saunę mobilną na tydzień. Przywieziemy ją na Twoje podwórko lub wyznaczone miejsce. Jeśli chcesz możesz również samemu zabrać z naszej posesji saunę mobilną i zawieźć ją w miejsce, które chcesz (o ile jest legalne). Czyli możesz zabrać saunę na swoją działkę lub wakacje. Nie ma żadnego limitu kilometrów!

Sauna mobilna dla AirBnB i pola kempingowego

Ciesz się sauną mobilną przez cały tydzień. Korzystaj z niej jak chcesz i kiedy chcesz. Jest to super oferta dla osób prywatnych, osób wynajmujących domy na AirBnB lub slowhop, a także agroturystyki i pola kempingowego. Sauna mobilna na Twoim terenie zwiększy atrakcyjność Twojego biznesu. Sauna mobilna na Twoim terenie pozwoli Twoim gościom się zrelaksować, ogrzać i świetnie się bawić.

Długoterminowy wynajem sauny mobilnej

Sauna mobilna na tydzień to świetne rozwiązanie, gdy zapraszasz rodzinę lub znajomych. Wspólne seansy w saunie będą stanowiły miły element relaksu. Przy wynajmie sauny mobilnej przeszkolimy Cię z obsługi sauny. Prowadzimy również akcesoriów do sauny takich jak naturalne olejki eteryczne, czapki, ręczniki czy sole do sauny.

Sauna mobilna na tydzień

Wynajmując saunę mobilną na tydzień płacisz znacznie mniej niż wynajmując na dobę. Jest to doskonała oszczędność czasu i pieniędzy. Saunę mobilną można przewieźć zwykłym samochodem z hakiem. W saunie mobilnej palimy tylko dobrej jakości drewnem co przekłada się na lepsze oddawanie ciepła, bezpieczeństwo i wydajność pieca.

Kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *