Co zabrać i jakie akcesoria przydadzą się podczas seansów w saunie? Sprawdź nasz dzisiejszy wpis i już dzisiaj zacznij swoją przygodę z sauną z najlepszymi akcesoriami.Relaks w saunie jest bardzo przyjemny. Takie gorące seanse niosą ze sobą wiele właściwości zdrowotnych, o których pisaliśmy w tym wpisie. W jaki sposób można urozmaicić seanse w saunie? Z pomocą przychodzą nam akcesorie do sauny, dzięki którym pobyt w saunie będzie przyjemniejszy i będzie można w niej spędzić więcej czasu bez szkodliwości dla zdrowia.

3 najlepsze akcesoria do sauny

Czapka do sauny

Czapka do sauny

Dziwny wygląd czapki nie powinien odstraszać. Czapka do sauny wykonana jest najczęściej z filcu. Jest to przyjazny i miękki w dotyku materiał. Nasza czapka pełni rolę izolatora – chroni głowę, uszy i cebulki włosów przed przegrzaniem – podczas kontaktu z wilgocią, parą i wodą. Zwiększa tym samym komfort i bezpieczeństwo w czasie korzystania z sauny. Czapkę do sauny można także prać w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Kosztuje zaledwie 22 zł.

KUP CZAPKĘ DO SAUNY

Olejki eteryczne do sauny

Olejki eteryczne do sauny

Olejki aromatyczne pełnią znaczącą rolę podczas korzystania z sauny. Wywierają korzystny wpływ na zdrowie fizyczne, a także redukują stres i umożliwiają relaks w przyjemnej atmosferze. Każdy olejek posiada właściwości antyseptyczne, niektóre orzeźwiają, pobudzają do działania, inne ułatwiają zasypianie i mają właściwości inhalacyjne oraz łagodzą różne bóle lub są afrodyzjakami. Dla każdego coś dobrego. Pamiętaj jednak, że przed zastosowaniem olejków skontaktuj się z właścicielem sauny, a także uczestnikami seansu. Niektóre osoby nie lubią seansów w saunie z olejkami, ponieważ nie każdy toleruje dany zapach.

KUP OLEJKI ETERYCZNE DO SAUNY

Sól kamienna himalajska do sauny

Sól himalajska do sauny

Rzadko spotykane w saunach, aczkolwiek bardzo niedocenianie. Sól himalajska posiada ogromne właściwości zdrowotne, które znały już ludy pierwotne. Według badań sól himalajska wchłania wilgoć, a kiedy temperatura wzrasta – zwraca oczyszczoną i naładowaną wilgoć dodając do niej wiele składników mineralnych takich jak:

KUP SÓL HIMALAJSKĄ DO SAUNY

Akcesoria w saunie mobilnej

Wszystkie wyżej opisane akcesoria posiadamy w naszej ofercie wynajmu sauny mobilnej. Zamawiając saunę możesz dobrać jakie akcesoria mamy dowieźć i ile sztuk potrzebujesz. Jeśli czegoś brakuje, nie martw się – załatwimy wszystko co potrzebujesz. Prowadzimy również sklep więc jeśli chcesz zakupić coś dla siebie – daj nam znać.

A Ty co używasz w saunie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *